top of page

אימון אישי או עסקי בזום

נעים מאד! אני דנה רגב ואני אשת עסקים, משקיעה בנדל"ן ומאמנת אנשים לחשיבה יזמית (בחייהם האישיים או בעסקיהם). אני גם פודקאסטרית בפודקאסט של מעלה בטוב, ואתם מוזמנים להאזין ולקבל כלים חינמיים בנושאי חיים שונים - לשיפור ה- well-being שלנו. שיבוש עולמי, הפרעה פרדיגמתית- קורונה התקופה הזו הביאה איתה רגשות שונים ומחשבות שונות ולא מעט שינויים עבור כולנו

הרגלים בסיסיים ויומיומיים הופרו.

ההליכה לעבודה, ארגון הילדים למסגרות, סדר יום, המפגש עם חברים ואהובים ובני משפחה

מגע, חיבוקים, קרבה.

זו תקופה של שינוי.

הזדמנות כל שינוי גובה מחיר וכואב, אבל הוא גם הזדמנות מצוינת לדיוקים, לשאילת שאלות, לבחינת מה אנחנו רוצים לשמר, ממה דווקא מתאים לגמרי להפטר.

כולנו נזרקנו באופן מאולץ מהמנגנון האוטומטי שלנו, מה שמאפשר לנו הרחבת המודעות.

כסוכנת שינוי, אני מודה שבעבורי התקופה הזו היא מרגשת, מסקרנת. משהו בי מקווה שנקודת הזמן הזו לא תתאייד כלא הייתה, אלא תשאיר בכולנו תזכורת מעוררת ותאפשר לכל אחד לשרטט את מציאות חייו לטובתו.

היום אני מאמנת לחשיבה יזמית. אני מטפחת רגעי אי וודאות וסיכונים, ומעודדת לקיחת אתגרים לא מוכרים ויצירת מצבי אי וודאות.


את השינוי המהותי שלי ערכתי לפני כמה שנים.

אני לא אכביר במילים, תוכלו לקרוא עליו באתר, ולעקוב אחר המסע האישי שלי. לקורות חיי


אני מזמינה אתכם לנצל את התקופה לאוורור ולטעימה של כלים משמעותיים ומיטיבים. זה זמן טוב ליצירת תשתית למטרות משמעותיות בחייך או בעסק.

מה נדרש מכם?

להשקיע בעצמכם. במחשבותיכם. באמונות שלכם. בכלי הכי מהותי לעתידכם - אתם.

לפנות שעה. להיות מחוברים למחשב. קצת על אימון: האימון הוא תהליך קצר טווח – 12 מפגשים בלבד! שתכליתו להגשים מטרות דרך פעולות ממשיות.

  • לייצר תשתיות שיווקיות לעסק

  • לנהל את העסק פיננסית

  • להגדיל הכנסות

  • לקדם רעיון עסקי או יזמי

  • לשפר את הזוגיות ולהשביח אותה

  • לממש חזון הורי ולייצר אווירה מעצימה ונעימה בבית

  • להתקדם לעבר חופש כלכלי

  • לשקוט

  • איך להתחבר רגשית


הגשמת מטרות בפלח חיים אחד מביאה ללמידה באשר ליכולות, המשאבים, החוזקות, ומפיחה אופטימיות ואומץ באשר להגשמה בכל פלחי החיים – הקריירה, הזוגיות, ההורות, הבריאות, ההתפתחות האישית, ניהול כספים, ניהול זמן ועוד. התהליך מלווה על ידי מדריכות בכירות מוסמכות על ידי מכון אדלר, אשר מבטיחות מאחורי הקלעים תהליך אפקטיבי ומדויק בעבורך. הכל, כמובן, תוך שמירה על סודיות ובחיסיון מלא. האימון משלב בין זיהוי מעמיק של מחשבות ועריכת עדכן תודעתי לצד פעולות בשטח. כי תודעה לבד אינה מספיקה לשינוי מציאות וכי פעולות ללא רצון או תשוקה אינן מחזיקות מעמד לאורך זמן. וזה שכרי המשמעותי ביותר - מקצת מעדויות מתאמניי: "האימון השפיע על מערכות היחסים שלי עם אחרים, על האופן שבו אני תופשת את עצמי, הסיפור שאני מספרת לעצמי אודות מי אני. השאיפות והחלומות שלי השתנו, או ליתר דיוק המוטיבציה שלי השתנתה ועברה מלרצות להוכיח את עצמי, לרצון בשלווה, שקט, פשטות. הבנתי הרבה מהדחיינות שלי, משהו שמאד הפריע לי בחיים. בעצם הרגשתי שאני מתחילה לבחון את ה-כ-ל מחדש, ולא רק את הנושא האימוני".(ד', מתאמנת על זוגיות) "אז מה הפקתי מהאימון? הרבה סדר ומיפוי חשוב של מה קורה בעסק שלי , מה אני רוצה שיקרה , מה הזהות שלי , איך אני פועל , מה חשוב לי, איפה הבעיות שצריך לתקן. קיבלתי כלים לניהול שוטף , התבוננת ממבט על וממבט קרוב עלי ועל העסק שאני בונה. הפגישות חדות , ממוקדות , מלאות תובנות. המשימות לא קלות מבחינתי לביצוע בסדר יום העמוס אבל מוסיפות לי ערך וכלים ומיפוי, ניהול ובחירה. התקשורת איתך עובדת מצוין" (ר' יזם, מתאמן על יצירת תשתיות לעסק) "חשבתי שאני צריכה מישהו שיקשיב לי וינחה את המחשבות שלי למקום פורה כל שאוכל לצאת מהלופ המחשבתי ואשלוף רעיון פרקטי נוסף מסל הרעיונות שבמוחי הקודח. אבל מה שקיבלתי ממך היה תהליך שלם. שיקום העצמי. הביטחון העצמי, הראייה העצמית. הכלה והבנה. בכל מפגש הדגשת את הטוב שבי, וזה היה לי נעים (אם כי קשה), כי אני לא רגילה כבר לקבל כל כך הרבה חיזוקים חיוביים. ערערת לי כמה יסודות שעליהם התבססה הזהות שלי, וכנראה שהגעתי לשלב בחיים שזה מה שהייתי צריכה. להעמיד בסימן שאלה דברים שלקחתי כמובן מאליו. ולבחור מה מתוך הדברים האלו אני רוצה לשמר. אז תודה רבה שליווית (והובלת) את התהליך הזה. אני חושבת שאת טובה במה שאת עושה ומאחלת לך שתמשיכי לעשות טוב לאנשים ובהצלחה בהמשך דרכך."א', התאמנה על הקריירה. עד סוף האימון מצאה עבודה כמנהלת מחלקה במשרד פרסום, בדיוק לפי רצונה)


רגע רקע לפני שאימנתי לחשיבה יזמית, שימשתי סמנכ"ל בחברת תיירות. ואחרי מעל עשור של הצלחות כלכליות, השקעות בנכסים מניבים וגידול ברווחים ובמחזורים, הבאתי למכירת החברה לאיסתא. ויצאתי לדרך חדשה. למה? כי הפסקתי להנות מהעבודה. כי התשוקה אזלה. כי בחיים אפשר להמציא את עצמנו מחדש. וכי מותר, כי מותר לאהוב. גם את מה שמפרנס אותנו. לקורות החיים שלי אחרי לבטים. תקיעות. קולות של שומרים. מסיימת פרק אחד ועושה שינוי מגובה בקרקע בטוחה כלכלית ויציבות שמאפשרת הרפתקה, פניתי ללמוד את מושאי התשוקה. כי תמיד אנשים סקרנו אותי. ותמיד עסקתי במה שמניע אותנו, בדפוסים. במחשבות. ברגשות. אז החלטתי להתעמק בזה בדיוק. לא בלי סקפטיות (מי שמכיר אותי יודע שלא יכולה בלעדי קצת ספקנות). ועם המון קולות שומרים (תקליקו לקריאה מורחבת על הקולות ועל השומרים). למדתי אימון במכון אדלר.

למדתי טיפול בנשימות מעגליות. ובעיקר למדתי את עצמי. שתי וערב. דפוסים. אמונות מגבילות. צרכים, ערכים. סיבות, מטרות.

אני החדשה וזאת שהייתה פה כבר קודם וממשיכה

שיניתי הרבה. שיניתי מחשבות. זכיתי לתמורות משמעותיות ומעשיות בחיי (במערכת יחסיי עם בן זוגי, בשקט ובשמחה שלי, בכלב שהצטרף אל חיינו, מי היה מאמין?)

אבל גם לקחתי איתי חלקים ממי שהייתה שם קודם. חוזקות ומשאבים שאני לא מוותרת עליהם. השכל שלי (במידה. למדתי לעשות לו mute בתקיפות אדיבה). האהבה שלי לתא המשפחתי שלי.

היכולות העסקיות. האסטרטגיה. העשייה. האהבה לשיווק. ליצירה.

קריירה חדשה. אימון ליזמות אישית או עסקית.

היום אני מאמנת אישית ועסקית. אני מראיינת מומחים בפודקאסט של מעלה בטוב, שמספק כלים לשיפור ה-well-being שלנו. אני מדריכה בנשימות מעגליות (ריברסינג). אני מרצה. ומנחה סדנה. אני עדיין משקיעה בנדל"ן. ואני משלבת בעבודתי את כל מה שאני אוהבת - כתיבה, שיחות נפש, ריקוד ותנועה. אני משתדלת לייצר איזון בחיי, ולשלב בהם גם אמהות נוכחת וקשובה, תרומה לקהילה, ספורט (בשביל ייסורי המצפון ונו, גם בשביל הגזרה). תהליכים שאני מלווה מביאים אותי לסיפוק עצום. וזה בדיוק מה שאני כ"כ אוהבת באימון. שלצד תובנות והרחבת תודעה, יש גם עשייה ופעולות בשטח. רק ככה משנים מציאות.

אני עומדת לרשותך בכל שאלה או תהייה בטלפון: 0544-533064 או במייל ואשמח להפגש, להכיר, לגלות ביחד ולפעול לעבר מציאות חדשה ומיטבית.Comments


תמונה חצויה.jpg

מאמנת אישית מוסמכת מכון אדלר
מאמנת יזמים ועסקים
מטפלת בנשימות מעגליות (ריברסינג)

מנחת הפודקאסט מעלה בטוב
0544-533064 

dana@danaregev.com

נושאי הבלוג:
פוסטים אחרונים:
bottom of page