מתרגשת שהגעתם לכאן! 
עבודה עם הגוף מולידה חוויות, תחושות, הבנות חדשות. כאן תוכלו לקרוא על טכניקת הריברסינג ואיך היא עובדת, על מדיטציות שונות והשתקת המיינד ועל סיפורי מקרה מרגשים. 

בשנים האחרונות, יותר ויותר מצליחנים וחברות ענק בתרבות המערבית מאמצים לעצמם טכניקות של מדיטציה, אמנויות לחימה ונשימות, ומוצאים באמצעותם שקט, מיקוד פנימי והשתקת השאון הפנימי שמייצר המוח (או המיינד). 

ריבירסינג או נשימה מעגלית היא טכניקת נשימות פשוטה ומאד עוצמתית.

באמצעות הנשימות, אנחנו מתחברים לטבע הפנימי שלנו ומשתחררים מרגשות ומדפוסים ש"נתקעו" בנו בעבר.
הנשימות הן אמצעי מופלא לשחרור מתחים, להפגת כאבים כרוניים, לאיזון גופני אשר מעלה את הסיכוי לפריון, לריפוי פיזי ורגשי.
בטיפול, אנחנו מתחקים אחר דפוסי עבר ומסייעים להתנתק מהזהות שלנו עם תדמיות שהלבשנו על עצמנו ונאחזנו בהם. 

לבעלי רמת מודעות גבוהה ונכונות לפגוש את עצמם באמת - אני כאן. לתמוך. לכוון. לאזן. 

6.29.2020

כבר הרבה זמן שאני מנהלת רומן עם חקר עתידים. לאן העולם הזה הולך, כלומר רץ? הקריספר שעושה עריכות גנטיות, הרובוטים שנולדים כדי להשאר, הרפואה שתכנס ליומיום שלנו בניטור עצמי, החלל שיתקרב. איך שורדים בעולם שקצב השינוי בו אקספוסנציאלי? איך עומדים בקצב ולא משתרכים מאחור? לא נשכחים לבד? אהה מומנט. הבנתי למה זנחתי לרגע את חקר האושר ופניתי לחקר העתיד.

3.13.2020

מסרבת לנוע מתוך פחד. מסרבת להבהל. אם רוצים לאיים עלי? תבודדו אותי. מזל קשת, מכורה לחופש, למרחבים. קלסטרופובית עם הוכחות. אז בודדו אותנו. וכמו אמרו: חשבת שאין לך זמן לבשל בריא? הנה.. יש לך הרגשת לבד? הנה, את מבודדת וזו הזדמנות לביחד משמעותי. ולא אהבת את הראי? אין לך היכן להראות. את בטרמינג ונעלי בית, אין צורך במראות. והקניות? אין צורך. לא בבגדים ולא בחפצים. לא בתיקים ולא בנרות ריחניים. יש פה הכל ואין פיתוי ועוד מעט (וכבר) מיתון.

11.18.2019

תקלנו בטורף? סטופ! פריז! אני לא כאן. אני מת. חכם כל כך אבולוציונית. כשאנחנו מפסיקים לנשום, אנחנו מרגישים פחות. הגוף עובר למצב השרדות. אבל מה קורה אם כל יום אנחנו פוגשים נמרים? כל יום אנחנו מפסיקים קצת לנשום? מרגישים פחות? עוברים למוד השרדותי? מה קורה אם כשאני מחוברת פחות לגופי או לרגשותיי, אני גם שמחה פחות? אוהבת פחות? מתרגשת פחות? מייל מהעבודה. טלפון מהגן של הילדה. ריב עם הבן זוג. מינוס בבנק. אהלן אהלן, טורפי העידן המודרני!

9.18.2019

הנשימה היא דרך מצוינת להתבונן פנימה, לזהות דפוסים וללמוד על ההתפתחות והדרך שלנו בעולם. "אני לא מקדש את הנשימה" אמר לי רישי בשיחתנו "אלה הם החיים שאני נותן להם ערך". רישי, הוא רון יצחק, גילה את הטכניקה של נשימות מעגליות (ריברסינג) בפונה שבהודו. מאז, הוא מטפל ומלמד את השיטה. הוא מתאר את הנשימות כשער - לחיים שלנו, לפנימיות שלנו, למחשבות שלנו. פעמים רבות אי נעימות וכאב כרוכים ברגשות קשים כמו כעס או עצב, הנשימה עוזרת לנו לבחון את הרגשות הללו ולחוות אותם מנקודת מבט שונה ובסופו של דבר להקל. בואו...

6.18.2019

סשן נשימה הוא בבחינת ריפוי עצמי. במהלך הנשימה משתחררים רגשות או תחושות פיזיות, שעל פי השיטה נצרבו בגופנו בעבר וממשיכים להתקיים ולהגביל את המערכת הגופנית-נפשית שלנו. למרות שהאדם הנושם מלווה בידי מדריך נשימה או מטפל, הרי שהתהליך הוא אישי פנימי ומאד סובייקטיבי. הגופניות של השיטה מבטיחה את האותנטיות שלה.

5.19.2019

כשחזרתי מסדנת נשימות הביתה ידעתי שמשהו בי הפציע לעד. שמש מחממת התיישבה לי בבטן, ומעכשיו ולנצח אנוע סביבה... לא ניסחתי לי את זה ככה. לא היה לי ברור כלום. אבל משהו השתנה.. את זה ידעתי.
 

וכשנכנסתי הביתה הילדים כבר ישנו. ונשאבתי לזרועותיו הפתוחות של ליאור והתחבקנו חמש דקות רצופות. או אולי אפילו שבע. או שרק שתיים שנדמו לארוכות במיוחד. אבל זה היה חיבוק שלא היה לנו לפני כן. שלא נתנו ולא קיבלנו מעולם.

ואז דיברנו. וסיפרתי לו המון ובפרטים. אבל הכי אני זוכרת שאמרתי לו שבנשימות צפה לי לראשונה ההבנה שלי אותו. הלמה הוא ככה....

5.12.2019

"ריקוד ממריץ אותנו פיזית ורגשית" מסבר הפסיכולוג ד"ר פיטר לובאט מאוניברסיטת הרטפורדשיר " יש בו אלמנטים קוגניטיביים וחברתיים" הוא מוסיף. במהלך הריקוד משתחררים יותר אנדורפינים מאשר בפעילות ספורטיבית אחת. במהלך הריקוד פוחתים רמות הקורטיזול - הורמון הלחץ. ניסויים הוכיחו את היתרונות הקוגניטיביים של ריקוד. "חיים המודרניים לעתים תכופות מותירים אותנו בנתק מהגוף שלנו כיוון שאנחנו בתנוחת ישיבה רוב הזמן ומחוברים לטכנולוגיה. ריקוד גורם לנו להרגיש חיים. יש בריקוד אלמנט חברתי "הריקוד הוכח...

5.5.2019

מובי שחרר לרשת ארבע שעות מוסיקה שהולחנו ליוגה ולמדיטציה. לאחרונה שחרר באתר האינטרנט שלו מוסיקה שנועדה לסייע לאנשים להרגיש רגועים.

4.14.2019

יצאנו מהעבדות? אבל העבדות לא יצאה מאיתנו... מחשבות לפני החג על החופש ועל שערים להעצמת חווית החירות. אז אנחנו יודעים שתחושת החופש מיוחסת לבחירה, אבל לא דיברנו על שילוש ערכי לא פחות חשוב - גוף. טבע. גבולות. חג שמח!

Please reload

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com

כל הזכויות שמורות לדנה רגב