29.06.2020

כבר הרבה זמן שאני מנהלת רומן עם חקר עתידים. לאן העולם הזה הולך, כלומר רץ? הקריספר שעושה עריכות גנטיות, הרובוטים שנולדים כדי להשאר, הרפואה שתכנס ליומיום שלנו בניטור עצמי, החלל שיתקרב. איך שורדים בעולם שקצב השינוי בו אקספוסנציאלי? איך עומדים בקצב ולא משתרכים מאחור? לא נשכחים לבד? אהה מומנט. הבנתי למה זנחתי לרגע את חקר האושר ופניתי לחקר העתיד.

01.04.2020

האימון הוא תהליך קצר טווח – 12 מפגשים בלבד! להגשמת מטרות דרך פעולות ממשיות. איך לייצר תשתיות שיווקיות לעסק? איך לנהל את העסק פיננסית? איך לקדם רעיון עסקי או יזמי? איך לשפר את הזוגיות ולהשביח אותה? איך לממש חזון הור ולייצר אווירה מעצימה ונעימה בבית? איך להתקדם לעבר חופש כלכלי? איך לשקוט ? איך להתחבר רגשית?

20.01.2020

כשהיינו ילדים היינו מאד יצירתיים וצבעוניים וקיצוניים נכון? כמה יצירתיים? הכי שאפשר! כל כך יצירתיים ש.. אז בעצם כתבנו את הסיפור שלנו ומאז, הוא הסיפור. אנחנו הולכים עם הסיפור שלנו לכל מקום ולא נותנים לעובדות לקלקל אותו, לא ככה? בארוחת זכרונות אנחנו מתחברים לילדים שהיינו ולסיפור הייחודי והצבעוני שלנו, באמצעות סדנה בהנחיית המאמנת והיזמית, דנה רגב. בסטינג הייחודי של ה- הלוחשת לסירים קיבוץ עינת ובליווי ארוחה מלאה ומשובחת. ו.. מכירים. את בני האדם שמאחורי האנשים. באינטימיות רכה.

10.10.2019

סשן נשימה הוא בבחינת ריפוי עצמי. במהלך הנשימה משתחררים רגשות או תחושות פיזיות, שעל פי השיטה נצרבו בגופנו בעבר וממשיכים להתקיים ולהגביל את המערכת הגופנית-נפשית שלנו. למרות שהאדם הנושם מלווה בידי מדריך נשימה או מטפל, הרי שהתהליך הוא אישי פנימי ומאד סובייקטיבי. הגופניות של השיטה מבטיחה את האותנטיות שלה.

08.10.2019

אני בעצמי מתקשה לעכל את מה שאירע בחיי, מהרגע שהתחלתי לזקק רצונות, לתעד אותם, ולבחון בדעיבד.  זה היה בשנה שעברה כשהבעתי במחברת שלי רצונות. לשנה הבאה.  רצונות קונקרטיים, ניתנים למדידה, כאלה שאפשר לומר - השגתי או לא.  לא רצונות פעוטים כתבתי לעצמי, אלא משמעותיים, מאתגרים, פורצי דרך.  לפני שבוע, הצצתי לאחור, וזה הכה בי.  מה שביקשתי, איחלתי, רציתי - התממש ו"קרה" לי.   כל זמן, הוא הזדמנות לעשות זאת שוב. הצטרפו לפורום אינטימי ואיכותי לסדנת זה בידיים שלך 07/11/19 יום ה

10.09.2019

אני בעצמי מתקשה לעכל את מה שאירע בחיי, מהרגע שהתחלתי לזקק רצונות, לתעד אותם, ולבחון בדעיבד.  זה היה בשנה שעברה בחודש תשרי בין יום כיפור לסוכות, שהבעתי במחברת שלי רצונות. לשנה הבאה.  רצונות קונקרטיים, ניתנים למדידה, כאלה שאפשר לומר אחרי שנה - השגתי או לא.  לא רצונות פעוטים כתבתי לעצמי, אלא משמעותיים, מאתגרים, פורצי דרך.  לפני שבוע, הצצתי לאחור, בשנה שחלפה, וזה הכה בי.  מה שביקשתי, איחלתי, רציתי - התממש ו"קרה" לי.    שנה חדשה היא הזדמנות לעשות זאת שוב.  הצטרפו לפורום אינטימי ואיכותי לסדנת השנה שלי...

18.03.2019

אנחנו כמעט לא מדברים עליו, על כסף. הוא כמו טאבו. אבל הוא נוכח כל כך. הוא ההבטחה. החלום. ההגשמה. (לכאורה) ויש לנו מערכת יחסים איתו, עם הכסף. יחסי אהבה שנאה. מה מחיר הכסף? מהי הפסיכולוגיה של הכסף? מה הקשר בין כסף לאושר?

06.11.2018

אגב , אני? הייתי מאד חשדנית לגבי המקצוע החדש הזה. אימון. בן כלאיים בין פסיכולוג ליועץ. זה מה שחשבתי. והלכתי ללמוד מתוך סקפטיות זהירה. כשאני לומדת, אני בעיקר מתנגדת. מקשה, מאתגרת, שואלת, תרה אחר סתירות. זה מה שעשיתי. רק ש.. עם הזמן החלקים הצטברו, ונשביתי בקסמה של שפה, שהפכה לשפתי השנייה. אימון זה תהליך שאינו טיפולי וגם לא ייעוצי. זה תהליך משנה מציאות. באמצעות הכרות עם מחשבות אחוריות והרחבת תודעה, לצד עשייה ופעולה. מזמינה אותך לתהליך כזה. קצר טווח ובצעדים מותאמים לך.

06.11.2018

לפני שהייתי אף אחת, שימשתי סמנכ"ל בחברת תיירות, ואחרי מעל עשור של הצלחות כלכליות, השקעות בנכסים מניבים וגידול ברווחים ובמחזורים, הבאתי למכירת החברה לאיסתא. ויצאתי לדרך חדשה. למה? כי הפסקתי להנות מהעבודה. כי התשוקה אזלה. כי בחיים אפשר להמציא את עצמו מחדש. וכי מותר, כי מותר לאהוב. גם את מה שמפרנס אותנו. בסמינר B your Y נחקור את המחשבות שלנו שמייצרות מציאות כלכלית או קרייריסטית מסוימת. נמפה את התשוקות שלנו. את הערכים שלנו. ונתחיל לגבש את ה- Y שלנו לטובת הגשמה, כסף והצלחה. הסמינר הבא בניו ג'רזי, ארה"...

19.09.2018

גדלתי עם אמונות יסוד באשר לאיך צריך לחיות. מה ראוי ומה פחות. וכשיצאתי לחיים עצמאיים, רצתי. בלי הפסקה. רצתי לעבר השכלה, קריירה פרנסה. לעבר המושלם, לעבר אפס טעויות. רק ששכחתי לגמרי מנושא אחד פעוט - נשימות. על מחירים שמשולמים מתוך ריצה ולא רצון. על הויתור על האנושי לטובת הרובוטי התכליתי. על החיים הטובים שלא משאירים מקום לחיים. ועל מפץ אחד גדול ששינה לי (כמעט) הכל. ההרצאה לב של קרח נולדה לאחרונה והיא מציפה תמה מחיי. סיפור קטן עם מסר.

Please reload

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com

כל הזכויות שמורות לדנה רגב